HakkımızdaEn İyi Köpek Eğitim Merkezi


Mira Dog Kennel , 2003 yılında köpek eğitiminde Türkiye ’nin en iyisi olmak amacıyla uzun yıllar sektörde hizmet vermiş köpek eğitim uzmanları tarafından kurulmuştur.

Türkiye de ve uluslararası yarışmalarda ve seminerlerde yüksek dereceler elde ettikten sonra ülkemizde özellikle doğru karakterli köpeklerin yetiştirilmesine yardımcı olmak amacıyla yavru köpek eğitimi programlarını başlatmışlardır. Ülkemizde ne yazık ki bilinçsiz eller tarafından yapılabilen köpek eğitimini bilimsel yöntemler kullanarak bir üst basamağa çıkarmışlardır.Köpeğinizin Sorunlarına Uygun Eğitim Programlarımız


Mira Dog Kennel , yavru köpek eğitimi , tuvalet eğitimi , temel itaat eğitimi , ileri itaat eğitimi , rehabilitasyon eğitimi , davranış bozukluğu eğitimi , koruma eğitimleri ve farklı branş eğitim programlarını sürdürmektedir. İstanbul merkezli olan Mira Dog Kennel Antalya ,Bodrum ,Ankara ,Eskişehir ,Tekirdağ ve İzmir bölgelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.


Bizimle İletişime Geçin


Mira Dog Kennel, her ırka ve her yaşa eğitim hizmeti vermektedir. Köpeğinizin problemi ne olursa olsun köpek eğitim uzmanlarımız bilimsel yöntemlerle problemin çözümüne yönelik uygulamalar geliştireceklerdir.

Köpeğinizde bulunan problemlerle alakalı bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
İletişim